Adam Trávník

Adam Trávník

Poslání

Chci se postarat o své klienty a spolupracovníky tak, aby pro ně finance nebyly stresem, ale radostí a prostředkem ke splnění jejich snů.

O mně

S touto profesí jsem začal již v roce 2009. Stále mě moc baví a naplňuje. U svých klientů spravuji více než 200.000.000 Kč v investicích. Zajistil jsem financování bydlení rodinám ve větším objemu než 500.000.000 Kč. Věřím tedy, že mé zkušenosti jsou na takové úrovni, že je dokážu předávat lidem, kteří u nás ve firmě pracují. Proto se věnuji vedení společnosti.
Jsem otec, manžel a také celoživotní sportovec. Platí pro mě, že rád dosahuji s klienty i spolupracovníky vytyčených cílů. Právě to mi dává největší energii a je to pro mě největší odměnou.

Jak pracuji

Uvědomuji si svou zodpovědnost při práci s klienty a hlavně s jejich financemi. Snažím se jim poskytnout maximální možný servis, naslouchám jim a také se snažím vyřešit jejich potřeby pomocí nastavení finančních cílů i zajištění dosažení těchto cílů. Mým posláním je klientům zabezpečit majetek a rovněž finanční nezávislost. Svou profesi vnímám jako dlouhodobou službu, nikoli jako jednorázový obchod. Důvěra a dlouhodobá spolupráce je tak pro mě naprosto vším.

Reference klientů

“Peníze a majetek jsou témata, se kterými se obecně velmi neradi někomu svěřujeme. Stejně ale jako rozbité auto svěříme autoservisu, i tato citlivá témata bychom měli řešit s odborníkem, v jehož znalosti a zkušenosti věříme a důvěřujeme mu. Poznala jsem už mnoho ""finančních poradců"" a řešila s nimi nejeden problém, avšak k Adamovi jsem se po první zkušenosti s úsměvem vrátila zpět a už nehledala jinde. U něj najdu vše, co potřebuji ke komfortnímu zajištění sebe, své rodiny i své práce. Adam Vás nebude žádat o seznam doporučení. Po první úspěšné spolupráci ho rádi na své blízké a známé nasměrujete sami, stejně jako já.”

Barbora Bahníková
Obchodní zástupce ICZ

“S Adamem Trávníkem spolupracuji již 6 let. Jsem nadmíru spokojen s výsledky které naše spolupráce přináší. Osobně musím vyzdvihnout celkový servis a hlavně přístup.”

Jiří Bílek
Člen představenstva SK Slavia Praha, a.s.

S potěšením vám věnuji svůj čas

Pošlete mi zprávu. Obratem Vám zavolám a domluvíme schůzku.

Adam Trávník

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, ozveme se co nejdříve.

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?