Andrea Trnková

Andrea Trnková

Poslání

Mým posláním je být tu pro své klienty a to jak v dobrých, tak i ve špatných časech. Bez ohledu na okolnosti, se vždy snažit být stoprocentní a poskytovat kvalitní služby, které splní potřeby a očekávání každého mého klienta.

O mně

Již od střední školy jsem měla zájem o práci v oboru realit, avšak kvůli špatné pověsti realitních kanceláří mi byla tato myšlenka v mého okolí rozmlouvána. Proto jsem si našla práci v obchodě a ve službách, kde jsem se naučila pracovat s lidmi od prodeje až po vedení celé pobočky. I když je práce s lidmi náročná, mě osobně velmi baví a naplňuje. Před několika lety jsem se však setkala s firmou Friends Forever, kde mě zaujala práce jejich realitního makléře. Jeho přístup byl jiný, o mnoho lepší a kvalitnější. Po rodičovské dovolené jsem se rozhodla kontaktovat tuto firmu a jsem velmi ráda, že jsem tak učinila. Díky této zkušenosti jsem si uvědomila, že mé obavy byly v tomto případě zbytečné. Tým skvělých lidí a profesionálů pod jednou střechou.

Jak pracuji

Na mé práci mě nejvíce baví pestrost klientů, se kterými pracuji. Každý z nich má jiné přání a požadavky, ale spojuje je společné téma - nemovitosti. Vždy se snažím přistupovat ke svým klientům individuálně a být jim otevřená a upřímná. S velkým zájmem si vyslechnu jejich potřeby, plány a jakékoliv požadavky, které mají, ale zároveň umím odhadnout, kdy se klient dostane do takzvaného kola pochybností při svém rozhodování. V takových situacích se snažím nabídnout jinou perspektivu, podpořit klienta a ukázat mu správnou cestu. Ve svém životě nemám ráda nátlak a tak ani já na své klienty žádný nevyvíjím.

Reference klientů

“Na slečnu Trnkovou jsem se obrátila, když jsem do svého uvolněného bytu narychlo sháněla spolehlivého a slušného nájemníka. Byla jsem mile potěšena velkou mírou profesionality a přátelského přístupu po celou dobu naší spolupráce. Slečna Trnková byla vždy velmi ochotná a dokázala se přizpůsobit mému časově náročnému zaměstnání. Až budu příště potřebovat pomoc s pronájmem, určitě se s důvěrou znovu obrátím na ni.”

Irena Švancarová

S potěšením vám věnuji svůj čas

Pošlete mi zprávu. Obratem Vám zavolám a domluvíme schůzku.

Andrea Trnková

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, ozveme se co nejdříve.

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?