Jakub Navrátil

Jakub Navrátil

Poslání

V oblasti finančního poradenství bylo a stále je mou dlouhodobou snahou pomáhat lidem k dosažení dvou klíčových cílů, a to bydlení a dostatek prostředků na stáří. Vždy jsem považoval za úspěch, když si s mou pomocí někdo pořídil svůj vysněný domov, anebo má klid na duši, že nebude muset pracovat do nekonečna, ale vybere si sám, kdy může odejít do penze.

O mně

Když jsem vyšel ze školy, rozhodl jsem se odjet do Anglie, abych nabral zkušenosti a zlepšil si jazyky. V té době jsem ještě nebyl pevně rozhodnut, jakým směrem se budu ubírat, ale věděl jsem, že mě vždy bavila práce s čísly a logické myšlení. Když jsem se vrátil zpět do ČR, tak jsem se dostal k práci finančního poradce a zjistil jsem, že kromě plánování a hledání řešení s klienty, jsem se našel právě i v samotné komunikaci s nimi. Jako finanční poradce tak působím již od roku 2014 a baví mě, že každý klient je jiný a díky tomu je i má práce a každodenní agenda velmi pestrá.

Jak pracuji

S každým klientem začínáme proces stejně, a to první schůzkou. Zjišťuji jeho aktuální situaci, cíle, ale i zájmy a obavy. Právě díky těmto informacím totiž mohu vytvořit finanční plán. Jedná se o individuální finanční plán, který je vypracovaný vždy klientovi „na tělo“, stejně jako oblek na míru. Při druhé schůzce představuji návrh řešení daného zadání z první schůzky a při našem třetím setkání mám již pro klienta připravené smlouvy k podpisu, ty společně odsouhlasíme. Samozřejmě tímto naše spolupráce nekončí, naopak spíše začíná. Zajisté pomáhám klientovi i s nejzákladnějšími úkony v bankách, pojišťovnách, šetřím čas. Následná dlouhodobá spolupráce pomáhá udržovat individuální finanční plán aktuální, tak aby korespondoval s danou situací klienta. Jelikož naše práce je i veliký závazek, tak je třeba se pravidelné vzdělávat, a to jak v produktové, tak i komunikační oblasti.

Reference klientů

“Jakub Navrátil je náš finanční poradce již mnoho let. Jsme 6členná rodina a občas je to s námi složité, ale vždy s námi má pochopení a najde to nejlepší řešení. Obracíme se na něj jak s banálními věcmi jako je cestovní připojištění, tak i s důležitými jako životní pojistka nebo půjčka. Ještě se nám nestalo, že by něco neklaplo. Vždy Jakuba ráda doporučuji rodině i přátelům a nikdy se ke mně nedostalo negativní hodnocení. Kromě toho, že je to profík na svém místě, je velmi milý a sympatický a tak jsou naše schůzky vždy příjemným setkáním.”

Michaela Mazurová

“S Kubou se znám díky fotbalu, který hrajeme společně za tým v amatérské lize. Nejen že se jedná o kvalitního a důležitého hráče našeho klubu na hřišti, ale také mimo něj, protože díky své povaze a přístupu je jedním z hlavních tmelů celého kolektivu a díky jeho přátelské osobnosti je také radost s ním zajít i na nějaké to pivko po zápase.
Poté, co jsem se zmínil o tom, že hledám finančního poradce mi nabídl své služby a na schůzkách jsme postupně vytvořili portfolio služeb, které mi připravil přesně na míru mých potřeb a požadavků. Jako člověk s vysokoškolským vzděláním z ekonomického oboru musím také ocenit jeho znalosti v problematice a schopnost pohotově reagovat na všechny otázky, díky čehož si velice rychle získal mojí důvěru. Jakmile se dozvím, že někdo z mého okolí vyhledává člověka, který nabízí právě tyto služby, ihned dotyčnému předám kontakt právě na mého kamaráda, spoluhráče a obchodního partnera, protože Kuba plní všechny tyto role přesně tak, jak se sluší a patří.”

Filip Hoferek

S potěšením vám věnuji svůj čas

Pošlete mi zprávu. Obratem Vám zavolám a domluvíme schůzku.

Jakub Navrátil

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, ozveme se co nejdříve.

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?