Jan Jebavý

Jan Jebavý

Poslání

Mým posláním je to, aby klienti, se kterými spolupracuji, dosáhli své finanční nezávislosti.

O mně

K práci ve financích jsem se dostal jako student Vysoké školy ekonomické v Praze. Právě v tomto období mě oslovila jedna nejmenovaná firma zabývající se financemi, abych se dostavil na osobní pohovor. Na ten jsem sice přišel, ale nabídku práce jsem odmítl. Nelíbila se mi myšlenka tvrdého multi-level marketingu, kdy nejde o kvalitu a vzdělanost poradců, ale spíše o plnění "čísel". V ten moment jsem na tento obor zanevřel.

Jak už to tak ale bývá, netrvalo to dlouho a ocitl jsem se na dalším podobném pohovoru. Z počátku jsem nevěděl, že se jedná o finanční poradenství, což jsem se ale brzy dozvěděl. Přišel jsem do skupiny Friends Forever, kdy mě od prvního okamžiku překvapila přátelská atmosféra. Přes můj počáteční odpor jsem si řekl, že dám financím ještě poslední šanci.

V prvních měsících se jednalo spíše o brigádu ke škole a zajímavou pracovní zkušenost. Po chvíli jsem zjistil, že mě tato práce lidsky naplňuje, a proto jsem ve skupině Friends Forever začal trávit více a více času. Nakonec se situace úplně otočila. Z mé práce stal můj koníček, trávím v ní naprostou většinu času. Školu jsem samozřejmě úspěšně absolvoval, ale spíše z toho důvodu, že mě ekonomie baví a rád se v ní vzdělávám. Zároveň mi poskytuje kvalitní předpoklady pro můj obor.

Jak pracuji

Ve skupině Friends Forever mám na starost především jednání s klienty. Analyzuji jejich současnou situaci, jejich vyhlídky i přání a poté připravuji finanční plán. Klientům pomáhám dosahovat finančních cílů.

V rámci dlouhodobé spolupráce si zakládám na vzájemné důvěře, která je postavena především na přátelském vztahu, ochotě se učit a vzájemné inspiraci. Ve světě investic se specializuji na tvorbu renty, budování majetku a realizaci finanční nezávislosti. Bezpečnost a jistota je pro mě na prvním místě, proto nepoužívám nástroje, pomocí kterých bych své klienty vystavil neúměrnému riziku. V rámci kompletního servisu dále napomáhám s financováním osobních cílů a zajištěním pojistných rizik.

Reference klientů

“Se společností Friends Forever, konkrétně s panem Jebavým jsme byli naprosto spokojeni. Vyřízení hypotéky a životního pojištění probíhalo hladce. Vždy nám bylo vše důkladně vysvětleno, tak abychom se mohli co nejlépe rozhodnout.”

Daniel Bendík
Fyzioterapeut

“Za posledních 15 let jsme měli osobní zkušenost s 5 finančními poradci (Partners, OVB, Chytrý Honza...) Ve většině případů jsme s nimi postupně uzavřeli několik produktů. Od spoření přes životní pojištění až po hypoteční úvěr. Ve všech případech nám finanční poradce pohanil produkt, který nám zprostředkoval a doporučil předchozí "kolega". V některých případech jsme už v průběhu spolupráce zjistili, že jeho doporučení nevedou k nejlepšímu produktu pro nás, ale k nejvyšší provizi pro něj. V jednom případě byla spolupráce velice přínosná, ale bohužel poradce změnil svou pracovní činnost.
S panem Bc Jebavým ze společnosti Friends Forever jsme v kontaktu již cca dva roky a stará se o naše životní pojištění, refinancování hypotéky, pojištění majetku a spoření finančních prostředků. Nikdy nám nic nevnucoval, vždy nabídl několik možností, trpělivě vysvětloval výhody i nevýhody jednotlivých produktů. Z jeho profesionálního a zároveň lidského přístupu je cítit, že ho tato práce baví, má slušný přehled a usnadňuje nám práci. Zároveň šetří naše finanční prostředky, které bychom museli vynaložit bez jeho zásahů.”

Michal Jenč
Učitel

“S panem Jebavým spolupracuji na řešení mého zabezpečovacího i finančního portfolia již léta. Jeho návrhy řešení jak v sektoru pojišťovnictví tak bankovnictví mi přijdou logické a úsporné. Vždy byl k dispozici pro řešení urgentních řešení a ví jak správně komunikovat s pojišťovnou, aby plnění ze škodných události nebylo seškrtáno. Vážím si takto fungujícího poradce. Nejedná se o „pojišťováka“ co chce na vás vydělat, ale člověka který řeší opravdu co potřebuji.”

Dalibor Moc
IT specialista

“Se službami pana Jebavého jsem nad míru spokojený. Nejvíce si cením upřímné ochoty pomoci v každé situaci. Danou problematiku vždy rád vysvětlí a nabídne řešení na míru mým potřebám.”

Roman Macháček
Specialista na informační modelování budov

“Schůzky s Honzou mě baví nejenom kvůli jeho příjemnému vystupovaní, ale také kvůli jeho empatii a znalostem. Dokáže se vcítit do druhého a vymyslet mu produkt na míru. Velmi mi pomohl s refinancování nevýhodného úvěru, který jsem si sestavil sám na vlastní pěst v bance. Ušetřilo mi to velké peníze i nervy. Dále mi poradil ohledně investicí, životního pojištění a pojištění auta. Jsem rád, že mám po ruce někoho, na koho se v oblasti financí mohu spolehnout.”

Ladislav Došek
Novinář

“Museli jsme řešit hypotéku, tak jsme obeslali banky, ale vzhledem tomu, že chtěli po nás spoustu doplňujících informací a oba dva jsme pracovně vytížení a ve finančním sektoru se neorientujeme, obdrželi jsme od kamaráda kontakt na finančního poradce pana Jebavého, který se ujal naší žádosti na poskytnutí hypotéky. S ním jsme vždy řešili věci online přes videocall a dle našeho volného času. Pan Jebavý se nám nejenom přizpůsobil (třeba i o víkendu) ale hlavně vše za nás vyřídil, předložil nám nejlepší nabídku, vše nám dopodrobna vysvětlil. Nemuseli jsme nic zařizovat, vše jsme řešili online, až podpis smlouvy o hypotéční úvěr jsme šli podepsat k němu do kanceláře. Navíc nám i doporučil i další i finanční možnosti, o kterých jsme nevěděli. Za nás můžeme říci, že finančního poradce by měl mít každý, jako má svého lékaře, pokud se nepohybuje ve finanční oblasti. Pane Jebavý, jsme moc rádi, že jste naším finančním poradcem a můžeme Vás jen doporučit :)”

Manželé Daniela a Luděk Holý
Cenový referent + marketingová manažerka

S potěšením vám věnuji svůj čas

Pošlete mi zprávu. Obratem Vám zavolám a domluvíme schůzku.

Jan Jebavý

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, ozveme se co nejdříve.

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?