Jiří Ivančo

Jiří Ivančo

Poslání

Od samého začátku, kdy jsem začal dělat práci poradce, bylo mým cílem změnit pohled na finanční poradenství. Dokázat lidem, že se tato práce dá dělat s přínosem pro klienta. S tím se pojí i vzdělávání v oblasti financí. Pomáhat klientům najít optimální řešení, ukazovat jim nové možnosti a zároveň je vzdělávat. To vnímám jako své poslání, které mě i naplňuje.

O mně

K financím jsem se dostal v roce 2013 formou brigády, na které jsem potkal inspirativní lidi, se kterými mám tu čest dodnes spolupracovat. Jako finančně nevzdělaný jedinec, jsem začal vnímat finanční trh pomalu a vzdělávat se v něm. V roce 2015 jsem byl u zrodu skupiny Friends Forever a mohl být součástí růstu a rozvoje firmy. Zázemí, důraz na vzdělání a znalosti mě spolu s nasbíranými zkušenostmi posunuly jak v pracovním, tak osobním životě. V současné době mám na starosti mimo osobní obchod také zaškolení nových kolegů a produktovou stránku firmy.

Jak pracuji

Pracuji tak, abych se vždy mohl svému klientovi s čistým svědomím podívat do očí. Na začátku se vždy snažím poznat své klienty po lidské stránce. Ostatně finance jsou o penězích a lidech. Naslouchám potřebám klientů, jejich požadavkům a pomáhám jim jasně si stanovit cíle, kterých chtějí dosáhnout. Na základě zjištěných informací vypracovávám individuální finanční plán, který po společné konzultaci ladíme k úplné spokojenosti klienta. Zakládám si zejména na dlouhodobé spolupráci, které lze dosáhnout pouze poctivou prací a vzájemnou důvěrou s klientem.

Reference klientů

“S Jiřím je výborná komunikace. Výborný přístup, vstřícnost a ochota. Už nikdy jinam.”

František Růžička

“Spolupráce se společnosti Friends Forever, potažmo s jejim členem Jiřím Ivančem byla vždy na perfektní úrovni. Již se nejedna pouze o finančního poradce, ale za léta, kdy pro mne zajišťoval veškerou agendu, se stal mým přítelem a součásti mé rodiny. Prochází s námi veškerými situacemi, které život přináší. Ať už se jednalo o zajištění hypotečního uvěru, jeho následného refinancování či sjednaní veškerých pojistných smluv, pojištěni a investic. Je to přítel, kterému věříme a vždy jej rádi doporučíme cele rodině, přátelům a známým. Děkujeme Jiříku a Friends Forever.”

Veronika Winklerová

S potěšením vám věnuji svůj čas

Pošlete mi zprávu. Obratem Vám zavolám a domluvíme schůzku.

Jiří Ivančo

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, ozveme se co nejdříve.

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?