Matouš Hrbek

Matouš Hrbek

Poslání

Věřím, že peníze by měly vždy pracovat pro nás, nikoliv proti nám. Mým posláním je proto ukazovat lidem cestu, jak řídit finance snadno a bez starostí. Tak, aby se nejen mohli splnit všechny plánované cíle, ale především abyste při této cestě měli čistou hlavu a čas na věci, na kterých Vám opravdu záleží.

O mně

Vždy jsem byl spíše analytický typ, a tato vlastnost mě nakonec dovedla až do světa financí. Svým klientům se věnuji od roku 2016 a s většinou z nich udržuji dlouhodobě pevné vztahy, založené především na vzájemné důvěře a přátelství. Uvědomuji si, že důvěru člověk buduje celý život, ale ztratit ji může jediným špatným rozhodnutím. Proto si za každých okolností zakládám na dodržování slibů, které klientům dám.

Ekonomické vzdělání mám z Vysoké školy ekonomické v Praze. Dále jsem se v oblasti investic vzdělával v rámci programů Global MBA na Národní univerzitě na Taiwanu. Samozřejmostí je certifikace od ČNB. V tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru je však nutná také hluboká pokora a neustálá práce na sobě samém. Proto se v oboru i nadále aktivně vzdělávám, například formou celoživotního vzdělávání pod záštitou společnosti EFPA.

Jak pracuji

Při své práci si zakládám na rovném a transparentním přístupu, dodržování daných slibů a na dlouhodobých vřelých vztazích s klienty. Před svými klienty hovořím naprosto otevřeně, takže vždy ví, že jsme na stejné straně stolu.

Věřím, že finanční systém byl stvořen proto, aby sloužil především běžným lidem. Bohužel z důvodu jeho vysoké rozmanitosti bývá dnes spíše zdrojem velkého stresu a nejistoty, což je velká škoda! Mým cílem je vracet lidem důvěru a fungování ve finančním světě jim co nejvíce zjednodušit a zlidštit. Díky tomu je možné mnohem snáze dosáhnout finančních cílů, a především mít více času na sebe, na rodinu a na věci, na kterých zkrátka opravdu záleží.

Reference klientů

“Služeb p. Hrbka, které jsou na profesionální úrovni, využívám již řadu let. Oceňuji jeho snahu vždy vyhovět našim požadavků a osobní přístup při jejich vyřizování. Kocem roku 2017 nám p. Hrbek pomohl vyřídit hypotéku za podmínek a s úrokem, které nebyli schopni vyjednat ani osobní bankéři v našich bankách, přes pana Hrbka mám zajištěno také životní pojištění a pojištění nemovitostí u Kooperativy (u pojištění nemovitostí máme vyjednány takové podmínky, že i poradkyně z ČS - která spolupracuje s Kooperativou, mi letos v rámci nabídky pojištění nemovitostí řekla, ať pojištění neměním. Pan Hrbek nám letos také pomáhal při refinancování naší stávající hypotéky a vyjednal nám úrok 1,99% s fixací na 7let v době, kdy již 99% bank nešlo pod 2,09%. Jeho komplexní služby doporučuji a v případě potřeby se na něj rad znovu obrátím.”

Ondřej Ferenčík
Manažer stavebních projektů

“Před rokem mi Matouš radil s investicemi do akcií a mohu ho vřele doporučit. Vše proběhlo jednoduše, zároveň mi srozumitelně vysvětlil podrobnosti a pomohl s nastavením, díky čemuž jsem v plusu. Ostatně zhodnocení 10 % p.a. mluví za vše. Zároveň oceňuji i jeho vřelý a profesionální přístup v případech, kdy potřebuji poradit s nastavením nebo upravit portfolio.”

Matěj Pokorný
CEO Dresibly

“Před rokem jsme se s manželem obrátili na pana Hrbka s žádostí o refinancování naší hypotéky. Pan Hrbek nám rychle a odborně poradil a o vše potřebné se postaral. Komunikace s panem Hrbkem probíhala buď osobně nebo telefonicky, příp. emailem, což velice urychlilo podání naší žádosti. Díky profesionálnímu a aktivnímu přístupu pana Hrbka jsme se vyhnuli papírování a vyřizování záležitostí přímo v bance a na úřadech a tím nám velmi ušetřil nejen čas, ale i peníze. Pan Hrbek má velmi solidní jednání, je schopen přizpůsobit se požadavkům klienta a velmi dobře a odborně všem poradí.”

Táňa Pierron
Učitelka na střední škole

“Vynikající finanční poradenství, nám osobně ušetřen poměrně velký finanční obnos s radou pana Matouše Hrbka. Velmi solidní jednání, přehled o různých finančních produktech. Doporučuji.”

Jiřina Ronešová
Profesionální zpěvačka

“S panem Matoušem Hrbkem spolupracuji již několik let. Perfektně mě provádí světem, ve kterém se já vůbec neorientuji. Je mi velkou oporou a rádcem v mém osobním finančnictví. Vždy je dokonale připraven a velmi oceňuji, jak dokáže flexibilně reagovat na mé měnící se potřeby a finanční požadavky ( např. investiční možnosti ). Jeho odborný rozsah a vědomosti jsou opravdu vynikající, navíc se v oboru stále zdokonaluje. Mám s ním jen a jen dobré zkušenosti, rozhodně a vřele jej doporučuji!”

Šárka Boušková
Radiologický asistent

“Pro vyřízení hypotéky jsme se obrátili na Matouše Hrbka, který nám dokázal včas zarezervovat podmínky ještě před jejich změnou, aby úvěr vyšel co nejlépe. Velmi jsme ocenili jednání na rovinu a totožné podmínky finální hypotéky s první předběžnou kalkulací. U hypotéky jsme neplatili vůbec nic. Odhad, čerpání a vše jsme dostali na výjimku zdarma, jak bylo slibováno na první schůzce. I když jsme nakonec museli změnit celý plán z výstavby na koupi domu, nebyl s tím žádný problém a vše proběhlo hladce. Pana Matouše Hrbka proto rozhodně doporučuji.”

Pavel Filip

S potěšením vám věnuji svůj čas

Pošlete mi zprávu. Obratem Vám zavolám a domluvíme schůzku.

Matouš Hrbek

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, ozveme se co nejdříve.

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?