Michal Sokol

Michal Sokol

Poslání

Základem je pro mě spokojenost klienta. Po mnoha letech v oboru dokážu jasně stanovit, jaké požadavky jsou reálné a kdy je lepší klienta odmítnout, protože nejsem schopen mu v dané chvíli pomoci. Ideální obchod je pro mě takový, kdy na konci po předání nemovitosti mohu jít s klientem na oběd a povídat si o čemkoliv.

O mně

Pracoval jsem jako realitní makléř ve velké společnosti, ale po chvilce jsem zjistil, že chci svou práci dělat zkrátka jinak. Proto jsem se rozhodl pro změnu a vstoupil jsem do skupiny Friends Forever, kde sdílíme stejné hodnoty. Skupina Friends Forever je pro mě symbolem dobře odvedené práce všech kolegů, navíc zde mí klienti mohou profitovat ze spojení odborníků na reality i finance.

Jak pracuji

V první řadě se snažím pochopit situaci klienta. Pokud chce klient prodat byt či dům, má k tomu vždy nějaký motiv a znalost motivu pomáhá nejen při nastavení cenové strategie, ale i s celým procesem prodeje nemovitosti. Na základě situace konkrétního klienta nastavuji plán prodeje, abychom dosáhli cíle. Každý obchod je jiný a skrývá v sobě různé překážky. Proto je důležité, aby klient věděl o každém kroku a možných nástrahách. Úloha realitního makléře tak trochu spočívá i v tom bezpečně provést klienta celým procesem prodeje nemovitosti.

Reference klientů

“S panem Sokolem se mi spolupracovalo velmi dobře. Je sympatický a líbí se mi styl nenásilí, nevnucování a vstřícnosti. Doporučuji!”

Věra Jelínková

“Pan Sokol mě hladce provedl nákupem nemovitosti, vše mi jako laikovi vysvětlil a získal si moji důvěru. Děkuji!”

Jan Moravec

“Jako finanční poradce, jsem se při realizaci hypotečních úvěrů svých klientů setkal již se spousty realitními makléři. V drtivé většině případů makléři nafotili nemovitost na telefon, zainzerovali nemovitost na internetu způsobem, že by to dokázal i lajk a následně udělali prohlídku pro potencionální kupující, což nepovažuji za dostatečnou přidanou hodnotu pro klienta vzhledem k nemalé provizi.”

S Michalem jsem se poznal před více jak rokem a tehdy jsem poznal, že práce realitního makléře může být úplně o něčem jiném. Nejen, že je to sympaťák, ale především ke své práci přistupuje jako k řemeslu. Správně dokáže nacenit nemovitost, aby ji klient neprodával pod cenou, připraví nemovitost k prodeji skvělým homestagingem, profesionální fotograf s perfektními fotkami a videem je samozřejmostí, dokáže sehnat mnohem více potencionálních kupců, a tím pádem i zvýšit tržní cenu a mnoho dalšího, co k práci realitního makléře patří.

Výsledkem je rychlý prodej nemovitosti za nejvyšší cenu, aniž by klient měl s prodejem jakékoliv starosti – prostě bojuje v každém detailu za zájmy svého klienta a tak by to mělo být.

Jan Darebný

“Michalova profesionalita a znalosti mě zaujaly hned při prvním kontaktu – pronájem nemovitosti. Od té doby jsem ho kontaktoval s několika prodeji, pronájmy i jedním nákupem nemovitosti a můžu říct, že mě nepřestává překvapovat svým přístupem a pracovitostí. Michale, zase se ozvu!”

Ondřej Rulík

S potěšením vám věnuji svůj čas

Pošlete mi zprávu. Obratem Vám zavolám a domluvíme schůzku.

Michal Sokol

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, ozveme se co nejdříve.

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?